رپورتاژ آگهی چیست؟

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی یکی از روش های مطرح بهبود سئو می باشد. در این روش شما یک مقاله و یا معرفی از کسب و کار خود را در یک سایت دیگر با پرداخت هزینه به صورت دائمی ثبت می کنید.

امروزه بازاریابی اینترنتی حوزه بسیار وسیعی است و رقابت بسیار بزرگی در این زمینه وجود دارد. سئو روشی برای جذب ترافیک بیشتر در سایت شماست و به عنوان روش تبلیغاتی برای یک محصول یا خدمات خاص نیز شناخته می شود. تبلیغات و سئو هر دو شبیه یکدیگر هستند.

رپورتاژ یک تبلیغ در قالب سرمقاله است. قبل از اینکه اینترنت وجود نداشت، این کار به روش های چهره به چهره مانند ارائه جزوات محصول یا خدمات انجام می شد.

ثبت رپورتاژ اگهی از وب سایت های با رتبه بالا (domain authority یا اعتبار دامنه) باعث جذب کاربران به سایت شما و افزایش اعتبار وب سایت از دید موتور جستجوی گوگل می شود.

به شما توصیه می کنم مقاله زیر را حتما بخوانید:

دامین اتوریتی چیست؟

رپورتاژ اگهی از دید موتور جستجوی گوگل

هدف رپورتاژ اگهی تنها گرفتن لینک فالو از سایت دیگر نیست. رپورتاژ آگهی در یک سایت معتبر ساخته شده تا در صفحات نتایج موتور جستجو رتبه خوبی بگیرد. اگر مقاله ای را برای رپورتاژ آمده کرده اید که یک کپی از مقاله در سایت دیگر نیست، محتوای کاملا روان و قابل فهم دارد،  تصاویر جذاب در بین موتون آن قرار گرفته و از همه مهمتر عنوان جذابی دارد،  مطمئن باشید این مقاله می تواند کاربر بیشتری جذب کرده و به رتبه سایت شما هم تاثیر مثبت می گذارد.

چگونه وب سایتی را برای ثبت رپورتاژ آگهی انتخاب کنم؟

در فروشگاه رپورتاژ آگهی مکتیس بهترین وب سایت ها برای ثبت رپورتاژ همراه با بیشترین تخفیف دسته بندی شده است. شما باید رپورتاژ آگهی را  در سایت پربازدیدی ثبت کنید که فعالیت آن رسانه با حوزه کاری شما مرتبط باشد. در مکتیس برای هر محصول یک صفحه در نظر گرفته شده که می توانید در آن صفحه اطلاعاتی همچون رنک الکسا،  دامین اثوریتی،  تعداد لینک فالو، تعداد لینک نافولو، حداکثر متن و تصویر و قوانین انتشار بدست بیاورید. برای خرید رپورتاژ آگهی می توانید از خدمات مشاوره رایگان مکتیس بهره ببرید. با کیفیت ترین و بهترین رسانه ها در مکتیس جمع آوری شده و کمترین قیمت و بالاترین تخفیف را در بین رقبا دارد. برای مشاهده تخفیف های روزانه مکتیس هر روز به صفحه اصلی مکتیس سر بزنید.

مزایای رپورتاژ آگهی

  • افزایش دامین اثوریتی (DA)
  • افزایش ترافیک وب سایت
  • بهبود سئو وب سایت
  • افزایش آگاهی از برند
  • ماندگاری دائمی رپورتاژ آگهی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *